Co możemy wyczytać z badania STRD?

Generalnie prawie wszystko i często to czego nie odczuwa jeszcze osoba badana. Najczęściej przychodzi klient z dolegliwością, która może być nie widoczna w danym momencie, ponieważ podłoże tych dolegliwości leży w innym miejscu.

Zadaniem badania STRD jest określone miejsca w ciele, które wykazuje niedostateczną zdolność regulacyjną. Co to oznacza? Może to być nadmiar energii lub jej niedobór. Badanie umożliwia spersonalizowany dobór kuracji, terapii i diety, również dobór aktywności fizycznej w danym momencie.

Zobaczymy również lub oczywiście nie, bo nie zawsze tak musi być, blokady. Blokady są to miejsca, które właśnie w tej chwili próbują walczyć o zmianę, lub jest to stan, który trwa długo, a wtedy jest to niebezpieczne dla zdrowia. Jak widać badania te maja ogromne znaczenie dla prowadzenia profilaktyki i prawidłowego wspomagania zdrowia. Zakłócenia, które są widoczne w badaniu, na zewnątrz często są kompensowane przez organizm i nie ma możliwości, aby je rozpoznać. Jeżeli ktoś zastosuje w tym miejscu leki, na to, co jest widoczne w tym momencie, będzie to oczywiście błąd w diagnozie. Prowadzimy również badanie STRD kręgosłupa. Określamy miejsca ucisków, napięcie mięśniowe i drożność naczyń krwionośnych w miejscu ucisku. Wyznaczamy typ metaboliczny jaki jest pierwotny i jaki jest wtórny, czyli w chwili obecnej.

Otrzymują Państwo dietę spersonalizowaną dobraną na ten moment życiowy. Najistotniejszy jest dobór żywności, która ma nas rozgrzewać lub schładzać. Zależy to od zmienności temperatury w ciele, czyli tak zwanej informacji regulacyjnej. Otrzymacie Państwo również to co jest bardzo istotne dla naszego zdrowia i kondycji fizycznej, czyli rodzaj aktywności fizycznej, którą powinniście zastosować w tej chwili, czyli tu i teraz!

Jakie informacje są ważne dla Ciebie, które jeszcze otrzymasz?

  • Określimy typ psycho – metaboliczny pierwotny i wtórny, po przeprowadzeniu szczegółowego testu metabolicznego, wywiadu oraz badania STRD.
  • Ocenę ośrodków energetycznych tj. ośrodek sensoryczny, emocjonalny i behawioralny
  • Stopień zakwaszenie w tkankach i krwi
  • Poziom stresu w organizmie
  • Miejsca blokad energetycznych w ciele
  • Symetrie lub asymetrie energii w ciele
  • W jakim stopniu funkcjonuje mikrokrążenie poszczególnych stref w organizmie
  • Na jakim poziomie energetycznym znajduje się Twój system immunologiczny, Twój organizm, Twoja witalność ( wyczerpanie, osłabienie, niestabilność, optymalny
  • Profil temperatury w ciele, gdzie jest schłodzenie, a gdzie jest przegrzanie
  • Zalecania psychologiczne – profilaktyka dalszych blokad w ciele

Każdy z nas jest inny, ma różny typ metaboliczny i jeszcze w różnych % konfiguracjach każdy. Daje nam to ogromną różnorodność i w tym różne sposoby dochodzenia do zdrowia.

Aby zachować zdrowie i szczupłą sylwetkę każdy potrzebuje indywidualnego podejścia do ciała, jego wnętrza i psychiki. Metabolizmy różnią się biochemią metabolizmu, budową ciała oraz podejściem do życia. Energetyka, dynamika 3 typów metabolicznych jest różna i warto je poznać, a przede wszystkim poznać siebie i swoje możliwości nad czym warto popracować. Po wizycie, konsultacji otrzymują Państwo swój indywidualny typ metaboliczny wraz z zaleceniami żywieniowymi, oraz zalecenia szeroko pojętego zdrowego stylu życia.