Badania STRD

Czym jest badanie STRD (Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna)?

Skaningowa diagnostyka termoregulacyjna STRD jest bezpieczną metodą diagnostyczną, posiadająca certyfikację medyczną.

Zycie jest energią i zmiany energii są charakterystyczne dla wszystkich istot żywych. Kontrola tej energii i jej zmian w ciele jest istotna przy profilaktyce i wspomaganiu zdrowia.

Porządek zmian energetycznych opisują zasady termodynamiki. Odstępstwa od uporządkowania energetycznego świadczą o początku choroby. Małe zmiany mogą dotyczyć tylko sfery psychicznej lub duchowej, większe odchylenia stanowią zagrożenie zdrowia .

Pomiar STRD tzw. diagnostyka termografii regulacyjnej mierzy nam zmiany energii oraz stopień jej uporządkowania. W badaniu otrzymujemy całościowy obraz człowieka w postaci wykresów i jego mapy energetycznej od stóp po czubek głowy. Posiadamy informacje o stanie fizycznym i psychicznym osoby badanej. Badanie polega na ocenie zmian autoregulacji mikro krążenia krwi na bodziec. Wiadomo jak nie ma krążenia to nie ma życia, jeżeli krążenie jest zablokowane pojawiają się zaburzenia, dolegliwości, a potem choroby. Dzięki skanowaniu pirometrem możemy ocenić poziom możliwości organizmu do samoregulacji, zaobserwować w którym miejscu doszło do podstawowych zaburzeń, gdzie pojawiła się nadaktywność, blokada, niedoczynność czy nadczynność. Na wykresie mamy również oznaczenie poziomu zakwaszenia tkanek i krwi.

STRD to rewolucja w diagnostyce, dzięki Polakowi dr n. med. Krzysztof Janusz Krupka. Dzisiaj mamy już możliwości zdiagnozowania co dzieje się w ciele ludzkim zanim pojawi się nieodwracalny problem. Profilaktyka i wspomaganie zdrowia na najwyższym poziomie.