O nas

Firma Imar&Med BioSkan Iwona Andrys działa na rynku od 1991r. Obecnie jest firmą rodzinną.

Iwona Andrys Duble Silver Palm Menedżer firmy CaliVita prowadzi szkolenia z profilaktyki i wspomagania zdrowia, konferencje medyczne, kursy zdrowia i zdrowego żywienia. Od 15 lat prowadzę dobór naturalnych suplementów diety, biorezonans oraz szkolenia z zakresu biznesu. Prowadzimy badania na żywej kropli krwi oraz badania STRD. Dzięki skaningowej diagnostyce termoregulacyjnej STRD możemy ocenić zmiany autoregulacji mikro krążenia krwi, które reagują na różnego rodzaju bodźce i emocje jakie towarzyszą nam każdego dnia w dzień i w nocy. Zmiany te leżą u podstaw prawie wszystkich chorób i powinniśmy wyprzedzić pojawienie się nieodwracalnych zmian i blokad.

Osoby współpracujące z BioSkan.pl z siedzibą Modrzewie 24B koło Goleniowa Województwo Zachodniopomorskie

  • mgr Iwona Andrys (panieńskie Iwona Wejksza) mgr edukacji zdrowotnej, specjalista ds. dietetyki, zielarz , naturoterapeuta, doradca medycyny psychoenergetycznej, trener, pedagog, terapeuta manualny.
  • mgr Agata Hempolińska Nowik – córka (panieńskie Agata Andrys) menedżer CaliVita obsługa klientów w języku angielskim, specjalista d/s racjonalnego żywienia, naturoterapeuta, doradca medycyny psychoenergetycznej STRD.
  • mgr Michał Andrys – syn – obsługa stron internetowych, konsultacje, doradztwo biznesowe, menedżer CaliVita profilaktyka i wspomaganie zdrowia.

Dlaczego warto przyjść do nas i jakie prowadzimy badania?

Obecnie mają Państwo wiele ofert internetowych i pojawia się konkurencja. Ważne jest to aby wybrać osoby kompetentne, które swoją wiedzą i doświadczeniem sprostają Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Konsultacje i doradztwo nasze będzie dotyczyło doboru produktów i ich zastosowania w połączeniu z odpowiednią dietą aby zwiększyć ich skuteczność. Dobór oparty będzie na diagnostyce medycyny naturalnej.

W naszym Centrum BioSkan mogą Państwo wykonać następujące badania i testy:

  • Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi z powodu rozwoju technologii zostało wyparte przez badanie Rezonansu przy pomocy urządzenia Mezator M1
  • Badanie STRD ( skaningowa diagnostyka termoregulacyjna)
  • Jonowy detoksyfikator – określnie zanieczyszczenia organizmu
  • Indywidulana konsultacja zdrowotna i żywieniowa
  • Immunodieta , dieta na obecny stan immunologiczny organizmu , jest to program żywieniowy opracowany w oparciu o indywidualny profil metaboliczny.
  • Badanie STRD kręgosłupa ( diagnostyka kręgosłupa )określenie zmian w kręgosłupie, określenie napięcia mięśni przy kręgosłupowych oraz drożność układu krążenia w tych miejscach
  • Wyznaczenie Typu Metabolicznego

Zapraszamy wszystkich naszych klientów na Videokonferencje tzw. webinary w Internecie, każdy jest w swoim domu przed komputerem z możliwością zadawania pytań na czacie. Zaproszenie otrzymujecie droga mailową w godzinach rannych w każdy wtorek. Konferencje odbywają się o godzinie 20:00 do 21 :00. Tematy konferencji znajdują się na stronie http://dietamoimlekarzem.pl/video-konferencje

Pragniemy aby nasz klient był zadowolony i przede wszystkim zdrowy. Profilaktyka wspomaganie zdrowia przyszłością homeostazy, równowagi organizmu i dobrego samopoczucia.

Prywatnie?

Nasze hobby to sport – pływanie, jazda na nartach, tenis stołowy, squash i brydż towarzyski.

Pasja – to medycyna naturalna.

W życiu codziennym towarzyszą nam pieski.

Ważne…

Wszystkie artykuły prezentowane na naszych stronach służą celom informacyjnym. Zawarte w nich informacje nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem, zastąpić diagnostyki medycznej i służyć samo diagnozie lub samoleczeniu.