Jonowy Detoksyfikator

Jonowy Detoksyfikator – zabiegi

Oczyszczenie, odtruwanie organizmu poprzez stopy znane było od lat. Ludzie schorowani przyzwyczajają się do bólu, a młodzi nie doceniają, że jego nie mają. Jesteśmy wytrzymali , zaganiani i przyzwyczajamy się do drobnych dolegliwości i przewlekłych stanów zapalnych, bólu głowy, grzybicy ( wzdęcia, rozwolnienia, zaparcia, zgaga) , spadku odporności immunologicznej ( przewlekłe infekcje) wypadające włosy, rozdwajające się paznokcie, hemoroidy, zmiany skórne i alergie. Część osób już nie zwraca na to uwagi, łyka leki bez recepty, tylko pytanie dokąd ta droga prowadzi? Często przyczyna ta leży w błahych problemach, ale ciężkich do pozbycia się i wtedy stanowi to dla nas zagrożenie powstawania chorób cywilizacyjnych. W takich przypadkach możemy zastosować, plastry, suplementy diety, ale również zabieg oczyszczający IONIC FOOT SPA. Pozwoli to nam na usunięcie szlaku i pobudzenie przemiany materii. Zdrowy organizm ,prawidłowy metabolizm wolny od trucizn, jest możliwy do osiągnięcia poprzez stosowanie naturalnych kuracji.

Metoda ta opiera się na chińskiej filozofii energii jako istocie życia i wody, która jest formą żywej energii, przekaźnikiem informacji, pełni funkcje oczyszczającą, odżywiającą , transportującą i filtrującą. Spadek poziomu energii to choroba i zatrzymanie życia. Kuracja oczyszczająca przy pomocy detoksyfikatora jonowego jest prosta. Trzymamy stopy w wanience wypełnionej wodą z dodatkiem niewielkiej ilości soli przez 30 minut. Zanurzona głowica w wodzie i podłączona do urządzenia jonizuje wodę, a woda wyciąga ze stóp toksyny, które kumulują się w organizmie. Woda w trakcie upływającego czasu zmienia swoją barwę, może wystąpić pianka i osad na dnie wanienki. Świadczy to o tym, że organizm pozbywa się toksyn poprzez stopy. Zabiegi powinny być powtarzana i wymaga to wytrwałości, tak jak odżywiamy się codziennie, dobrze by było oczyszczać się raz na jakiś czas. Częstotliwość zabiegów zależy od prowadzonego stylu życia.

Zabarwienie wody po zabiegu Miejsce, rodzaj usuwanych toksyn Możliwe symptomy
Czerwony Osad na naczyniach krwionośnych Skrzeplina, zakrzepy,

nadciśnienie, zimne stopy i ręce

Pomarańczowy Stawy Artretyzm, reumatyzm, podagra
Ciemna zieleń Układ trawienny, pęcherzyk żółciowy Osłabienie funkcji immunologicznych
Żółto – zielony Układ moczowy nerki Choroby ginekologiczne, prostata, obrzęk
Białe plamki Osłabienie enzymów, ferment Zatwardzenie, bezsenność, kamienny sen, wzdęcia, migrena
Brązowy Wątroba Nadmiar nikotyny , zanieczyszczenie tłuszczów
Spieniona biel Układ limfatyczny Alergia skórna, zaburzenia menstruacji
Czarne plamy Nagromadzenie ciężkich metali Cukrzyca, choroby układu krążenia

Azjatyckie powiedzenie, brzmi „Proces starzenia pochodzi ze stóp”

Stopy w zachodniej refleksologii nazywane są „drugim sercem”,. W stopach znajduje się około 60 punktów akupunkturowych. Górna część stopy od palców dotyczy górnej części ciała i tam posadowionych organów, podbicie odnosi się do narządów znajdujących się w środkowej części ciała, a pięta do organów znajdujących się w dolnej części ciała. Zdrowie człowieka zależy od równowagi energetycznej i elektrycznej organizmu i powinniśmy mieć 80% ujemnych jonów i 20% ładunków elektrycznych dodatnich. Smog elektromagnetyczny i środowisko w jakim żyjemy powoduje, ze równowaga ta została zakłócona. Ważną informacją jest to, że w trakcie zabiegu wypłukują się minerały, dlatego też należy je uzupełniać.