Biorezonans i NLS

Czym jest biorezonans i NLS?

Technologia NLS jest jedną z metod diagnostyki łączącą w sobie zagadnienia z dziedziny matematyki, fizyki, informatyki, medycyny oraz biomedycyny.

Jej wykorzystanie pozwala na wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. Dzięki temu możliwe jest postawienie odpowiedniej diagnozy podczas całkowicie nieinwazyjnego testu. Technologia biorezonansowa jest od lat wykorzystywana do walki z bólem oraz łagodzenia objawów choroby. Jak dokładnie się to dzieje? Identyfikuje ona częstotliwość wysyłanych do organów impulsów elektromagnetycznych.

Na rozwój NLS i biorezonansu miała wpływ olbrzymia praca naukowa podjęta przez wielkich uczonych na przestrzeni wieków. Pierwsze badania w tym kierunku przeprowadził uznany naukowiec Nikola Tesla. W późniejszych latach kontynuował je wybitny Georg Lakhovski, który zajmował się wpływem fal radiowych na rośliny i zwierzęta. Raymond Rife również badał wpływ fal radiowych i promieniowania elektromagnetycznego na ludzkie ciało.

Dzięki tym wszystkim badaczom, na początku XX wieku został zarejestrowany po raz pierwszy przepływ pulsów danych od człowieka do maszyny przez Nikolaia Kravkova i V. Togatovą.

Poniżej przytaczamy kilka ciekawych artykułów ukazujących działanie technologii biorezonansowej:

1. Artykuł PubMed o wpływie biorezonansu na sportowców:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30499486

Konkluzja artykułu : Terapia biorezonansowa może być uznawana za metodę korygowania zespołu przetrenowania
u sportowców ze zwiększoną aktywnością współczulnego układu nerwowego.

2. Biorezonans w leczeniu dolegliwości żołądkowo-jelitowych:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/30499486

Konkluzja artykułu: Terapia biorezonansowa MORA może znacznie zredukować nieorganiczne dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

3. Leczenie przewlekłego bólu pleców za pomocą biorezonansu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28031951

Konkluzja artykułu: Terapia z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego może być korzystne dla pacjentów
z przewlekłym bólem krzyża związanym z chorobą zwyrodnieniową.

4. Biorezonans ułatwia rzucanie palenia:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25231565

Konkluzja artykułu: zgodnie z rezultatami uzyskanymi w ramach tego badania pilotażowego, terapia bioresonansem jest skuteczna metodą zaprzestania palenia i nie wykazuje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

5. Wyrok Krajowego Sądu Wyższego w Monachium:
https://www.udh-hessen.de/content/e361/e3726/e3847/Bioresonanztherapie-UrteilRegumed_ger.pdf

Konkluzja artykułu : Związek Społecznej Konkurencji (Verband Sozialer Wettbewerb e.V.) przegrał wytoczony proces o zaniechanie szkodliwych praktyk przeciwko firmie Regumed GmbH. Związek ten domagał się w pozwie zakazania reklamy terapii biorezonansowej, ponieważ wg niego to niedorzeczna koncepcja terapeutyczna nie spełniająca oczekiwań. Krajowy Sąd Najwyższy w Monachium wydał pozytywny wyrok na rzecz terapii biorezonansem opierając się głównie na szczegółowej dokumentacji firmy Regumed, która dotyczyła praktycznych przykładów terapeutycznych nawiązując do uzasadnienia naukowego. Co więcej, wyrok należy brać pod uwagę jako pozytywny nie tylko dla obszaru z zakresu biorezonansu, ale całej medycyny naturalnej.

6. Skuteczność biorezonansu potwierdzona kolejnymi badaniami:
https://diagnozujmy.pl/skutecznosc-biorezonansu-potwierdzona-kolejnymi-badaniami/

Konkluzja artykułu : Przeprowadzono badanie naukowe, które miało na celu stwierdzenie skuteczności biorezonansu wobec zwalczania bakterii Candida albicans. Hodowlę bulionową poddano 10 – dniowemu działaniu impulsowego prądu elektrycznego. Codziennie oceniano gęstość oraz wzrost hodowli na podłożu arganowym. Wyniki okazały się bardzo pozytywne – biorezonans nie tylko zahamował ich rozwój, ale także znacząco zmniejszył istniejącą kolonię. Ilość bakterii widocznie zmalała, a nawet nie występowała w ogóle po 30 dniach od zastosowania biorezonansu.